Tamam

Sağlık Sigortaları

Hayatın bin bir türlü hali var.

Başınıza gelebilecek kazalarda veya hastalık sonucu oluşabilecek rahatsızlıklarda hiçbir masraf ödemeden en iyi şekilde tedavi görmek istemez misiniz? Öyleyse sizi ERGO Sigorta güvencesiyle tanıştıralım.

ERGOCAN Özel Sağlık Sigortası’yla yatarak tedavide, ayakta tedavide, doğumda veya Acil Sağlık Sigortası ile başınıza gelebilecek her acil durumda yanınızda olalım.

Ya da Yüzde Yüz Sağlık Sigortası yaptırın, özel hastanelerde SGK farkını dert etmeden, anlaşmalı hastanelerimizde dilediğiniz sağlık hizmetini alın. Ayrıca ülkemizi ziyaret edecek yabancı misafirlerimizi de düşünerek Hoş Geldin Sağlık Sigortası’nı geliştirdik. İkametgah izni alınması için sağlık sigortası yaptırmak gerekli olduğundan, onların da bulundukları süre boyunca sağlık hizmetlerinden faylalanmalarını sağlıyoruz.

Siz de ERGO Sigorta ailesine katılın, sağlık sigortası hesaplama ve ödeme koşulları gibi merak ettiğiniz her şeyi anında cevaplayalım.

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için acentelerimizi ve Müşteri İletişim Merkezi’mizi her zaman arayabilirsiniz.