Tamam
Kolay Eşya Sigortası

Kolay Eşya Sigortası

İster ev sahibi olun ister kiracı, evinizdeki eşyalar sabit fiyatlarla bize emanet!

Toplamda 100 TL'den başlayan fiyat seçenekleriyle eşyalarınızı korumak artık sandığınızdan çok daha kolay. Kolay Eşya Sigortası'nın sunduğu teminat tutarlarından birini tercih ederek, evinizdeki eşyaları ayda 8 TL ile güvence altına alabilirsiniz.

Hırsızlık
Yangın
Su Baskını
Elektronik Cihaz
Mali Sorumluluklar
Cam Kırılması

Hırsızlık: Kolay Eşya Sigortası'yla, hırsızlık durumunda evinizde çalınan eşyaların zararlarını teminat altına alınır.

Yangın: Evinizi etkileyen bir yangın sonucunda; alev ve dumanların, ev eşyalarınıza vereceği zararlar güvence altına alınır.

Su Baskını: Evinizde yaşanan su baskını neticesinde; eşyalarınıza gelebilecek hasar ve zararları karşılayan bir teminattır.

Elektronik Cihaz: Elektronik cihazlarınızda oluşacak hasarları 2.000 TL'ye kadar kapsayan Kolay Eşya Sigortası teminatıdır.

Mali Sorumluluklar: Yangın ve su baskınından doğacak mali sorumluluklarınız için, komşunuza ya da ev sahibinize karşı sizi güvence altına alan teminattır.

Cam Kırılması: Camlarınızın herhangi bir sebeple kırılması durumunda 1.000 TL'ye kadar zararınızı karşılayan teminattır.

Kolay Eşya Sigortası Fiyatları

Eşyalarınızın bedeline göre 3 plan arasından size uygun olan teminat tutarını seçebilirsiniz.

PlanlarTeminat TutarıFiyat
1. Plan50.000 TL160 TL
2. Plan30.000 TL140 TL
3. Plan15.000 TL100 TL

MiniMontaj Hizmetleri

Kolay Eşya Sigortası eşyalarınızı güvence altına almakla kalmıyor, MiniMontaj Hizmeti ile sigorta süreniz boyunca 10 kez yardımınıza koşuyor.

Aksesuar Montajı
Avize Montajı
Kilit Değiştirme
Elektrik Tesisat Montajı
Pencere Aksesuarı Montajı
Beyaz Eşya Montajı

*MiniMontaj Hizmeti; konuttaki beyaz eşya montajı, avize montajı, elektrik tesisatına ilişkin aksesuar montajı, kapı ve pencere aksesuar montajı hizmetlerini kapsar. 

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Alabilirim?

Ürün hakkında detaylı bilgi almak için acentelerimizi ve Müşteri İletişim Merkezi'mizi her zaman arayabilirsiniz. Size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Hizmet Kanallarımız 

Bu sayfa size yardımcı oldu mu?EVETHAYIR