Tamam

Kolay Eşya Sigortası Facebook GIF Yarışması

1. Kolay Eşya Sigortası Facebook Yarışması, bir sosyal paylaşım sitesi olan Facebook üzerinden gerçekleştirilecektir.

2. Facebook'ta paylaşılan yarışmada doğru yanıtı veren 10 kişi ERGO'dan MiniMontaj Hizmeti kazanacaktır.

3. Katılımcılar arasından, ERGO Sigorta tarafından rastgele yapılacak çekilişle 10"Talihli" belirlenecektir.

4. Bu 10 talihliye ERGO Sigorta tarafından belirlenen MiniMontaj Hizmeti'nden 1 sefere mahsus kullanım verilecektir.

5. Yarışmanın başlangıçı 23 Ağustos 2017 olup; bitişi 5 Eylül 2017'dir. Bu tarih aralığı dışındaki katılımlar geçersiz sayılacaktır.

6. Talihliler 6 Eylül 2017 tarihinde Facebook üzerinden duyurulacaktır.

7. Talihlilerin, resmi Facebook hesabından yapılacak duyuruyu müteakiben, Facebook'tan özel mesaj yoluyla ad, soyad, adres ve cep telefonu bilgilerini 3 gün içinde Facebook üzerinden iletmeleri gerekmektedir.

8. ERGO'nun kazananlar ile birebir bağlantıya geçme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Tüm yarışmacıların kazananlara ilişkin açıklamaları ilgili web adreslerinden takip etmeleri kendi sorumluluklarındadır. ERGO tarafından gönderilebilecek e-postanın/mesajın/ özel mesajın talihliler tarafından herhangi bir şekilde alınamaması durumunda ERGO hiç bir sorumluluk kabul etmez. Talihlilere ulaşamama ya da talihlilerden belirtilen tarihe kadar geri dönüş alamama durumunda Talihliler çekilişe ilişkin haklarını kaybedeceklerdir.

9. Katılımcılar tarafından iletişim bilgilerinin yanlış verilmesinden ERGO sorumlu tutulamaz, yanlış kimlik ve/veya iletişim bilgileri vermiş olan kullanıcıların ödülleri iptal edilir.

10. Katılımcıların 18 yaşından büyük olmaları gerekmektedir.

11. Kazanılan hediye hakları bir başka kişi veya kuruluşa devredilemez.

12. Bir kişinin herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalıştığının tespit edilmesi durumunda, ilgili kişi ödül kazanmış olsa dahi ödülü iptal edilir.

13. ERGO yarışma kurallarında ve ödüllerde her zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

14. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.

15. Genel ahlak ve adaba aykırılık taşıyan paylaşımlar kampanyaya dâhil edilmeyecektir.

16. Yarışmaya bu şartnamede belirtilen kurallara uyan herkes katılabilir.

17. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü, karşılığı nakit olmayan piyangolar ve çekilişler hakkındaki yönetmeliği gereğince; bu yarışma Milli Piyango İdaresi'nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışında kalmaktadır.

18. Acenteler, acente çalışanları, brokerlar ve ERGO Sigorta çalışanları bu yarışmaya katılamaz. Katılsa dahi ödülden faydalanamaz.

19. Yarışmaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Bu sayfa size yardımcı oldu mu?EVETHAYIR