Tamam

Kaza Geliyorum Demez Facebook Yarışması

1.  Kaza Geliyorum Demez Facebook Yarışması, bir sosyal paylaşım sitesi olan Facebook üzerinden gerçekleştirilecektir.


2. Facebook'ta paylaşılan yarışma postunun altına yapılan yorumlardan jüri ile seçilen 8 kişi ERGO'dan 50 TL'lik Migros Hediye Çeki kazanacaktır.

3. Katılımcılar arasından, ERGO Sigorta tarafından jüri seçimi ile 8 "Talihli" belirlenecektir.

4. Bu 8 talihli, ERGO Sigorta tarafından verilen, 50 TL'lik Migros Hediye Çeki hediyesinden 1 sefere mahsus yararlanabilecektir.

5. Yarışmanın başlangıçı 22 Aralık 2017 olup;bitişi 31 Aralık 2017'dir. Bu tarih aralığı dışındaki katılımlar geçersiz sayılacaktır.

6. Talihliler 4 Ocak 2018 tarihinde ERGO Sigorta Facebook adresinden duyurulacaktır.

7. Talihlilerin, resmi Facebook hesabından yapılacak duyuruyu müteakiben,Facebook'tan özel mesaj yoluyla ad, soyad, adres ve cep telefonu bilgilerini 3 gün içinde Facebook üzerinden iletmeleri gerekmektedir.

8. ERGO'nun kazananlar ile birebir bağlantıya geçme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Tüm yarışmacıların kazananlara ilişkin açıklamaları ilgili web adreslerinden takip etmeleri kendi sorumluluklarındadır. ERGO tarafından gönderilebilecek e-postanın/mesajın/ özel mesajın talihliler tarafından herhangi bir şekilde alınamaması durumunda ERGO hiç bir sorumluluk kabul etmez. Talihlilere ulaşamama ya da talihlilerden belirtilen tarihe kadar geri dönüş alamama durumunda Talihliler çekilişe ilişkin haklarını kaybedeceklerdir.

9. Katılımcılar tarafından iletişim bilgilerinin yanlış verilmesinden ERGO sorumlu tutulamaz, yanlış kimlik ve/veya iletişim bilgileri vermiş olan kullanıcıların ödülleri iptal edilir.

10. Katılımcıların 18 yaşından büyük olmaları gerekmektedir.

11. Kazanılan hediye hakları bir başka kişi veya kuruluşa devredilemez.

12. Bir kişinin herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalıştığının tespit edilmesi durumunda, ilgili kişi ödül kazanmış olsa dahi ödülü iptal edilir.

13. ERGO yarışma kurallarında ve ödüllerde herzaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

14. Genel ahlak ve adaba aykırılık taşıyan paylaşımlar kampanyaya dâhil edilmeyecektir.

15. Yarışmaya bu şartnamede belirtilen kurallara uyan herkes katılabilir.

16. Acenteler, acente çalışanları, brokerlar ve ERGO Sigorta çalışanları bu yarışmaya katılamaz. Katılsa dahi ödülden faydalanamaz.

17. Yarışmaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.

 


Bu sayfa size yardımcı oldu mu?EVETHAYIR