Tamam

ERGO Türkiye iş ortaklarına kazandırıyor.ERGO Türkiye iş ortaklarına kazandırmaya devam ediyor.

ERGO Türkiye, Başka Kasko ürününde kampanya hedefini gerçekleştiren üç acentesini araba ile ödüllendirdi. 2016 yılında tüm iş ortaklarının katıldığı kampanya sonucunda İstanbul, İzmir ve Karaman acenteleri olmak üzere üç acentesine Opel Insignia, Opel Astra ve Opel Corsa marka 3 otomobil kazandırdı.

“Acente ve Müşteri Odaklılık” stratejisi kapsamında iş ortaklarına daha yakın olmak için çeşitli çalışmalara imza atan ERGO Türkiye iş ortaklarına kazandırmaya devam ediyor. 2016 yılı Mart ayında başlayan ve yıl sonunda sona eren kasko kampanyasının kazanan acenteleri otomobillerine kavuştu.

Kampanya kapsamında, kasko ürününden kampanya hedefini ve şartlarını sağlayan İstanbul Dadya Sigorta Opel İnsignia, İzmir Ege Sigorta Opel Astra ve Karaman Hüseyin Maşlakçı Sigorta Opel Corsa marka otomobillerin sahibi oldu.

ERGO Türkiye İcra Kurulu Üyesi Yıldırım Türe’nin kazanan acentelere arabalarını teslim ettiği 2 Mart2017 tarihli etkinliğe ERGO Türkiye, yönetim kadrosu ve Bölge Müdürleri ile katılım gerçekleştirdi.

Tüm Haberler

Bu sayfa size yardımcı oldu mu?EVETHAYIR