ERGO Geleceğe Yatırım Yapıyor

ERGO Türkiye’nin yıldız acenteleri ve yönetim kadrosu, 6-9 Ekim 2016 tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen “Acenteler Toplantısı”nda buluştu. ERGO Türkiye CEO’su Theo Kokkalas yaptığı konuşmada "Türkiye’nin, ERGO Grubu’nun önem verdiği ülkelerin başında geldiğini ve geleceğe hazır olmak için yatırımlar yapmaya devam ediyor" dedi. Kokkalas, ERGO Grubu'nun 2016-2020 yılları arasında 1 Milyar Euro'dan fazla yatırım yapmayı planladığı ülkeler arasında Türkiye'nin de olduğunun altını çizdi.

Sigorta sektörünün önde gelen şirketlerinden ERGO Türkiye, 2016 yılı mevcut durumu değerlendirmek ve 2017 yılı hedeflerini paylaşmak amacıyla düzenlediği “ERGO Acenteler Toplantısı” nı ERGO'nun yıldız acenteleri ve ERGO Türkiye yönetim kadrosuyla birlikte HEPERGO konseptiyle gerçekleştirdi.

ERGO Türkiye CEO’su Theo Kokkalas, ulaştıkları başarıda emeği geçen iş ortaklarına teşekkür ederek başladığı konuşmasında şunları söyledi: "Türkiye'de öncelikli hedefimiz sürdürülebilir karlı büyüyen ve önde gelen sigorta şirketlerinden biri olmak. Acentelerimizin en önemli satış kanalı olduğuna inandığımız için onlarla iş birliğimizi güçlendirmeye devam edeceğiz."

Türkiye pazarına verilen öneme dikkat çeken CEO Kokkalas şunları söyledi: “Munich Re'nin bünyesindeki ERGO Grubu yeni stratejisini "Fit, Dijital, Başarılı" olarak belirlendi. Kokkalas konuşmasına şöyle devam etti: "ERGO Grubu'nun ana hedeflerinden biri uluslararası arenada büyümek. Bu stratejiyi doğrultusunda 1 Milyar Euro'dan fazla yatırım yapma kararı alan ERGO Grubu için Türkiye önemli bir pazar ve oyuncu olmaya devam ediyor."

Tüm Haberler

Bu sayfa size yardımcı oldu mu?EVETHAYIR