Tamam

Başka Kasko Hızlı Teklif Facebook Yarışması Katılım Koşulları

1. ERGO ''Başka Kasko Hızlı Teklif'' yarışması, bir sosyal paylaşım sitesi olan Facebook üzerinden gerçekleştirilecektir.

2. Yarışma kapsamında ergosigorta.com'dan alınacak olan tekliflerden sonra Facebook'ta #ERGOKaskoFiyatim ile paylaşılacak olan mesajlar(postlar) dikkate alınacaktır. Profili gizli olan kullanıcılar, yarışmaya katılsalar dahi profilleri gizli olduğu ve yarışma postu herkese açık görünmediğinden, bu kullanıcıların yarışmaya katılımları gerçekleşmeyecektir.

3. Yarışmamıza katılım yapan kişiler arasından, ERGO Sigorta tarafından rastgele yapılacak çekilişle 100 kazanan talihli ("Talihli") belirlenecektir.

4. Bu 100 adet Talihli'ye 40 TL'lik Migros çeki hediye edilecektir.

5. Yarışmanın başlangıçı 27 Aralık 2016 günü olup; bitişi 20 Ocak 2017'dır. Bu tarih aralığı dışındaki katılımlar geçersiz sayılacaktır.

6. Talihli'ler 24 Ocak 2017 tarihinde ergosigorta.com'dan duyurulacaktır.

7. Talihli'lerin, ergosigorta.com adresinden yapılacak duyuruyu müteakiben, Facebook'tan özel mesaj yoluyla ad, soyad, adres ve cep telefonu bilgilerini 27 Ocak 2017 15:00'e kadar Facebook üzerinden iletmeleri gerekmektedir.

8. ERGO'nun kazananlar ile birebir bağlantıya geçme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Tüm yarışmacıların kazananlara ilişkin açıklamaları ilgili web adreslerinden takip etmeleri kendi sorumluluklarındadır. ERGO tarafından gönderilebilecek e-postanın/mesajın/ özel mesajın Talihli'ler tarafından herhangi bir şekilde alınamaması durumunda ERGO hiç bir sorumluluk kabul etmez. Talihli'lere ulaşamama ya da talihlilerden belirtilen tarihe kadar geri dönüş alamama durumunda Talihli'ler çekilişe ilişkin haklarını kaybedeceklerdir.

9. Katılımcılar tarafından iletişim bilgilerinin yanlış verilmesinden ERGO sorumlu tutulamaz, yanlış kimlik ve/veya iletişim bilgileri vermiş olan kullanıcıların ödülleri iptal edilir.

10. Katılımcıların 18 yaşından büyük olmaları gerekmektedir.

11. Kazanılan Migros Hediye çekini bir başka kişi veya kuruluşa devredilemez.

12. Bir kişinin herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalıştığının tespit edilmesi durumunda, ilgili kişi ödül kazanmış olsa dahi ödülü iptal edilir.

13. ERGO yarışma kurallarında ve ödüllerde her zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

14. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.

15. Genel ahlak ve adaba aykırılık taşıyan paylaşımlar kampanyaya dâhil edilmeyecektir.

16. Yarışmaya bu şartnamede belirtilen kurallara uyan herkes katılabilir.

17. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü, karşılığı nakit olmayan piyangolar ve çekilişler hakkındaki yönetmeliği uyarınca; bu yarışma Milli Piyango İdaresi'nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışında kalmaktadır.

18. Halihazırdaki aracı ya da yeni aracı için, ERGO Sigorta tarafından kasko teklifi verilemeyen kişiler/ müşteriler kampanyaya katılım hakkı da kazanamazlar.

19. Acenteler, acente çalışanları ve ERGO Sigorta çalışanları bu yarışmaya katılamaz. Katılsa dahi ödülden faydalanamaz.

20. Yarışmaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Bu sayfa size yardımcı oldu mu?EVETHAYIR