Tamam

Basın Bültenleri

Bu bölümde ERGO Sigorta'nın basın bültenlerini bulabilirsiniz.

ERGO KOBİ Araştırması İnfografik 2019

ERGO KOBİ Araştırması İnfografik 2019

Devamını oku

ERGO KOBİ Araştırması 2019

KOBİ’lerin yüzde 72,4’ü sigortalanmayı “iş yerinin ve malının güvencesi” olarak değerlendiriyor TOBB ve ERGO Türkiye iş birliğiyle gerçekleşen “Türkiye’de KOBİ’lerin Sigortaya Bakış Açıları Araştırması” uzun yıllardır faaliyet gösteren KOBİ’lerde sigortalanma yaklaşımının tecrübeyle sabit olduğunu gösteriyor

Devamını oku

Kurumsal Seyahat Sağlık Sigortası’yla ERGO İş Dünyasının Yanında

ERGO Türkiye, yurt içi ve yurt dışı fark etmeksizin iş amaçlı seyahatlerde karşılaşılabilecek riskler karşısında geniş teminatlar sağlayan “Kurumsal Seyahat Sağlık Sigortası” ile iş dünyasının yanında yer alıyor

Devamını oku

ERGO Kutup Yıldızı Acentelerinin Durağı Marakeş Oldu

Acente ve müşteri odaklılık yaklaşımıyla sektörde fark yaratan ERGO Türkiye, “Kutup Yıldızı” acentelerini Fas’ın büyüleyici şehri Marakeş’te ağırladı

Devamını oku

ERGO “Şehir Kulübü” Üyeleriyle Bir Araya Gelmeye Devam Ediyor

ERGO Türkiye tarafından 2017 yılında ilk kez gerçekleştirilen ve acenteler tarafından ilgiyle karşılanan “ERGO Şehir Kulübü” toplantılarının ikincisi, 11 ve 25 Ekim tarihlerinde İstanbul’da düzenlendi. Türkiye’nin dört bir yanından gelen acenteler illerinin beklentilerini, fikirlerini ve çözüm önerilerini de beraberinde getirdi. “ERGO Şehir Kulübü”, iki farklı günde yapılan toplantılarda Dr. Mahfi Eğilmez’i ağırladı.

Devamını oku

ERGO TÜRKİYE BU YIL DA YAT YARIŞLARININ BÜYÜK DESTEKÇİSİ

ERGO Türkiye sigortacılıkta sunduğu ürün ve hizmetlerle sektörüne öncülük ederken, 3 tarafı denizlerle kaplı ülkemizde yat yarışlarına yaptığı katkı ile denizciliği ve deniz kültürünü desteklemeye devam ediyor.

Devamını oku

ERGO’dan Kobilere Geniş Teminatla Hızlı Çözüm

ERGO Türkiye, global ağından aldığı deneyim ve bilgi birikimiyle geliştirdiği “ERGO KOBİ İş Yeri Paket Sigortası” ile hem İş Ortaklarının hem de KOBİ’lerin hayatını zenginleştiriyor.

Devamını oku

ERGO, Acentelerini Yunanistan Seyahati ile Ödüllendirdi

ERGO Türkiye, Başka Kasko ürününe yönelik yılsonu kampanyasında hedefe ulaşan acentelerini, 16-18 Mart 2018 tarihleri arasında tarihi ve kültürü ile büyüleyici Yunanistan’ın başkentinde ağırladı.

Devamını oku

ERGO Türkiye - CW Enerji Firması İşbirliği

ERGO Türkiye, ülkemiz ile beraber Avrupa ve Uzak Doğu’da güneş paneli üretimi gerçekleştiren, Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren CW Enerji, Mühendislik, Ticaret ve Sanayi A.Ş. ile güneş panellerine yönelik Ürün Garanti Sigortası iş birliğine imza attı.

Devamını oku

ERGO Şehir Kulübü

ERGO Şehir Kulübü” ilk yılında, kendi illerini temsil etme hakkı kazanan başarılı acentelerden oluşuyor

Devamını oku

ERGO 2018 Acenteler Toplantısı

ERGO Türkiye, Yıldız Acentelerini 3-6 Mayıs tarihleri arasında Antalya Titanic Deluxe Golf Belek Otel’de ağırladı. ERGO’nun üst düzey yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, CEO Theo Kokkalas ERGO Grubu’nun Türkiye sigorta pazarının büyüme potansiyeline inancının sürdüğünü ve tüm dünyada trendlere yön veren yeni sigorta alanlarına farklı ürünleriyle yönelmeye başladıklarını belirtti.

Devamını oku

ERGO Türkiye, dolu ve selden etkilenen müşterilerinin yanında!

ERGO Türkiye, 27 Temmuz tarihinde gerçekleşen dolu ve sel sonrası...

Devamını oku

"ERGO Kolay Eşya Sigortası” ile eşyalarınız ayda 8 TL’ye teminat altında!

ERGO Türkiye, müşteri ve acente odaklı yaklaşımıyla fark yaratmaya devam ediyor...

Devamını oku

ERGO Türkiye, "2023 yılında Dünyada ve Türkiye’de Sigortacılık” konulu panelde!

ERGO Türkiye, sigorta sektörünün değişen ikliminde acentelerin geleceğine dair vizyonunu paylaştı.

Devamını oku

ERGO Türkiye iş ortaklarına kazandırmaya devam ediyor

ERGO Türkiye, Başka Kasko ürününde kampanya hedefini...

Devamını oku

Yeni Acenteler buluşması

Hâlihazırda 1600 olan acente sayısını 2016 yılsonuna kadar 1750’ye yükseltmeyi hedefleyen ERGO Türkiye, bu hedefi doğrultusunda çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Devamını oku

Hedefini Tuttur Arabayı Kazan

ERGO Türkiye, sektörde bir ilki gerçekleştirerek, kasko ürününde kampanya hedefini gerçekleştiren üç acentesini araba ile ödüllendirecek. Sektörde ilk niteliği taşıyan kampanya sonucunda ERGO Türkiye, kampanya şartlarını sağlayan üç acentesine Opel İnsignia, Opel Astra ve Opel Corsa marka otomobiller hediye edecek.

Devamını oku

ERGO'nun Yıldızları

Sigorta sektörünün önde gelen şirketlerinden ERGO Türkiye, 2016 yılında yenilediği "ERGO'nun Yıldızları" Programı ile iş ortaklarına ayrıcalıklı bir dünya sunmaya devam ediyor

Devamını oku

ERGO Yeni Yıl Daveti

SOKAK “ERGO ÇALIŞANLARI” İÇİN KAPALI

Devamını oku

ERGO ve Jeanneau Tanıtım Günleri

ERGO Türkiye, yat sektöründe sunduğu servis kalitesi ve sürekli kendini yenilediği hizmet anlayışıyla yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Yat sigortacılığında uzman, bu yıl da Geleneksel ERGO ve Jeanneau Tanıtım Günleri’nin ana sponsoru oldu.

Devamını oku

ERGO Türkiye, “Kutup Yıldızı” Acentelerini Lizbon’da Ağırladı

Türkiye’nin acente odaklı şirketi ERGO Türkiye, ‘Kutup Yıldızı’ acenteleriyle Lizbon’da bir araya geldi. ERGO Türkiye ayrıca, acenteleri ile ortak başarılarını taçlandırmak üzere geliştirdiği “ERGO’nun Yıldızları”adlı ayrıcalıklı hizmet platformunun yenilenen yüzünü ve kapsamını da tüm iş ortaklarıyla paylaştı.

Devamını oku

ERGO TÜRKİYE KAYSERİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ YENİ ADRESİNDE

ERGO Türkiye, Kayseri Bölge Müdürlüğü’nün yeni ofisini İcra Kurulu Üyesi Yıldırım Türe’nin ev sahipliğinde düzenlediği bir törenle hizmete açtı. Açılış töreninde konuşma yapan Türe, Kayseri Bölge Müdürlüğü’nün başta Kayseri olmak üzere, Aksaray, Erzincan, Kırşehir, Malatya, Nevşehir, Niğde, Sivas, Tokat ve Yozgat acenteleri için merkezi konumu ve üstün hizmet kalitesiyle en yakın iş ortağı olmaya devam edeceğini söyledi.

Devamını oku

ERGO TÜRKİYE’NİN 10 YILLIK STRATEJİ PLANI HAZIR ODAK “HAYAT-DIŞI”NDA BÜYÜME

ERGO Türkiye, başarılı büyüme performansı ile 2015 yılını sektör ortalamalarının üzerinde kapatarak 2016 yılına da hızlı bir başlangıç yaptı. ERGO Türkiye, hayat-dışı sigortacılık alanında odağını daha da güçlendirerek sürdürülebilir karlı büyüme hedefliyor.

Devamını oku

KAYSERİ - BURSA ORTAK BÜLTEN

ERGO TÜRKİYE’NİN BURSA VE KAYSERİ BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ YENİ ADRESİNDE

Devamını oku

ERGO TÜRKİYE’DE YENİ ATAMA

ERGO TÜRKİYE’NİN YENİ CFO’SU SEDA HACIOĞLU

Devamını oku

ERGO TÜRKİYE ACENTELERİNE YATIRIM YAPMAYA DEVAM EDİYOR

Geleneksel Bölgesel Acente Toplantılarını bu yıl da sürdüren ERGO Türkiye, 1 ay gibi kısa bir sürede 9 bölgesini ziyaret ederek 1300 acentesiyle bir araya geldi. ERGO Türkiye CEO’su Theo Kokkalas ve ERGO Türkiye İcra Kurulu Üyesi Yıldırım Türe’nin katılımıyla gerçekleşen toplantılarda, iş ortaklarına sektöre dair önemli bilgiler aktarılırken ERGO Türkiye’nin önümüzdeki döneme ilişkin hedefleri hakkında da bilgiler paylaşıldı.

Devamını oku

ERGO Türkiye İş Ortakları Belgrad’da Bir Araya Geldi

Türkiye'de sürdürülebilir karlı büyüyen ve önde gelen sigorta şirketlerinden biri olma hedefiyle çalışmalarını sürdüren ERGO Türkiye, "Tamamlayıcı Sağlık Sigortası" kapsamında iş ortakları için kampanya düzenledi. Kampanya sonucunda Belgrad’a gitmeye hak kazanan 7 acente, Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da 26-28 Şubat tarihleri arasında birlikte vakit geçirdi. Kampanya sonuçlarına göre İş ortaklarımızla birlikte en başarılı acente temsilcisi de seyahate katıldı.

Devamını oku

ERGO Grubu uluslararası arenada güçlenerek...

ERGO Grubu Yunanistan’da ATE Sigortacılık'ı satın alarak, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Devamını oku

ERGO Geleceğe Yatırım Yapıyor

ERGO Türkiye’nin yıldız acenteleri ve yönetim kadrosu, 6-9 Ekim 2016 tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen “Acenteler Toplantısı”nda buluştu.

Devamını oku

ERGO Emeklilik ve Hayat A.Ş'nin Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş adı altında tahmini birleşmesi 2016 yılının son çeyreğinde gerçekleşecek

Hazine Müsteşarlığı ve Rekabet Kurulu nezdinde onay süreçleri tamamlanmış olup, 5 Mayıs 2016 tarihi itibarıyla ERGO Emeklilik ve Hayat A.Ş'nin hisseleri% 100 Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş tarafından genel...

Devamını oku

ERGO Türkiye Acenteleri Rodos'ta Buluştu

ERGO Türkiye'nin yıldız acenteleri ve yönetim kadrosu, 1-4 Ekim 2015 tarihleri arasında Yunanistan'ın Rodos adasında düzenlenen "Geleneksel Acenteler Toplantısı"nda bir araya geldi. ERGO Türkiye CEO'su...

Devamını oku

Türkiye Araştırmacılar Derneği'nden ERGO Türkiye'ye 2 Ödül

ERGO Türkiye'nin sürekli gelişim stratejisi kapsamında yapılan "Marka Değerine Göre Dinamik Fiyat Stratejileri" araştırması, Baykuş Ödülleri'nde biri altın diğeri gümüş olmak üzere 2 kategoride ödül kazandı...

Devamını oku

Bu sayfa size yardımcı oldu mu?EVETHAYIR